Založit webové stránky nebo eShop
 

Chovatelská stanice Domikar

   ICH.JCH.Multi.CH.ABERDEEN RED CAMDEN DOG

(Australský honácký pes)

 

 

PRA/CEA- negativní, HD:C

Narozen:  10.6.2005                    

Otec:  ICh.Windwarrior's Flying Force (import Finsko)

Matka:  Amy Des Poenjaap (import Belgie)

Zkoušky:  9. 9. 2006     ZVOP  ( splnil )

                30. 9. 2006   ZZO  ( 56 )

                1. 10. 2006   BH  ( 55 / 40 )

                22. 10. 2006  ZOP  (36 / 50 )

                21. 4. 2007    RH-E   ( 97 / 77 )

                17. 8. 2007   ZPU 1  ( 89 / 47 )

                4. 11. 2007    ZM   ( 39 / 47 / 44 )

                8. 6. 2008      ZVV 1   ( 91 /83 /84 ) 

                15. 8. 2008    ZPU 2  ( 92 / 88 / 88 )

                21. 8. 2008   FPr 1   ( 85 )

                4. 4. 2009     RH-TA   ( 144 / 43 / 44 )

                5. 4. 2009     ZVV 2   ( 80 / 85 / 94 )

                12. 7. 2009   RH-FLA  ( 171 / 45 / 44 )

                20. 8. 2009   IPO-V   ( 97 / 96 / 95 )

                5. 9. 2009     LA 1

                2. 5. 2010     FPr 2   ( 80 )

                20. 6. 2010   FPr 3   ( 73 )

                19. 7. 2010   RH-TB   ( 185 / 44 / 48 ) splněno bodové hodnocení pro účast na MS.

                           19. 8. 2010   IPO 1   ( 93 / 94 / 87 )

                25. 3. 2012   UPr 1   (87)

                7. 4. 2012     UPr 2  (90)

                21. 7. 2012   StPr 1   (93 )

                24. 8. 2012   UPr 3   ( 92 )

 

Výstavy 2011 

 

15. 10. SV KCHMPP - p. Dolejšová   V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

 

Výstavy 2010 - Int.CH.Multi.CH. ABERDEEN RED CAMDEN DOG

16. 5. Springduodanube Bratislava   Korozs - Papp Judit  ( HU )   V1, CAC, CACIB, BOB.

                                                                                CENTRAL-EAST EUROPEAN WINNER.

20. 3. Krajská výst. Vyškov   Ing. Leoš Jančík ( CZ)   V1, VÍTĚZ TŘ., KRAJSKÝ VÍTĚZ.

7. 2.   MVP DUO - CACIB BRNO   Havelka Tibor ( SK )   V1, CAC, CACIB.

 

 
 
Výstavy 2009  -  Int.CH.Multi.CH. ABERDEEN RED CAMDEN DOG

6. 6.   MVP Nitra   Korozs-papp Judit ( HU )   V1, CAC, CACIB, BOB.

                                                                            GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER

8. 5.   KV Ml. Boleslav   Kochan Anna ( PL )   V2, r.CAC

8. 2.   MVP Brno   Cristian Stefanescu ( RO )   V1, CAC, CACIB.

7. 2.   MVP Brno   Andras Korosz ( H )   V1, CAC, r.CACIB.

11.1.   NVP Olomouc (CZ)   Hořák Karel   V1, CAC, NÁR. VÍTĚZ, BOB.

 

          splněny podmínky pro udělení titulu ČESKÝ GRAND ŠAMPION.

 

 

Výstavy  2008   -  Multi.CH. ABERDEEN RED CAMDENDOG

7.12.   MVP Wels (A)   Marija Kavcic (Slo)   V1, CACA, CACIB.

6.12.   MVP Wels (A)   Dr. Guido Vandoni (Itálie)   V2, r.CACA, r.CACIB.

11.10  SV KCHMPP   Milenkovič Branko (Srbsko)   V2, r.CAC.

30.8.   MVP Mladá Boleslav (CZ)   Petr Broukal (CZ)   V1, CAC, CACIB, BOB.

19.7.   MVP Szombathely (H)   Pawel Szemraj (PL)   V1, CAC, CACIB, BOB.

          splněny podmínky pro udělení titulu ŠAMPION MAĎARSKA.

18.5.   MVP Bratislava (SK)   Krinke Milan (CZ)   V1,CAC,CACIB.

          splněny podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION.

17.5.   MVP Bratislava (SK)   Skok Damir (HR)   V1,CAC,CACIB,BOB.

          CRUFTS 2009 - qualifikation

20.4.   MVP Celje (SLO)   Tibor Gellen (H)   V1, CAC, CACIB, BOB

19.4   MVP Celje (SLO)   Hans Wiblishauser (D)   V1, CAC, CACIB, BOB.

          splněny podmínky pro udělení titulu ŠAMPION SLOVINSKA

13.4   MVP Wieselburg (A)   Bedřich Meszaros (SK)   V1, CACA.

          splněny podmínky pro udělení titulu ŠAMPION RAKOUSKA

22.3.   MVP Praha   Petr Broukal   V1, CAC, CACIB,  CRUFTS 2009- qualifikation

27.1.   NVP Glogow (PL)   Anna Redlicka (PL)   V1, CWC, nej. pes v rase, BOB.

20.1.   MVP Norinberg (D)   Dr. Roberto Schill (D)   V1, VDH  -CHA.

 

          splněny podmínky pro udělení titulu ŠAMPION NĚMECKA      

 

 

Výstavy 2007  -  CH. ABERDEEN RED CAMDEN DOG

17.11. MVP Praha   Marie Marušková (CZE)   V1, CAC, CACIB, BOB - VÍTĚZ PRAHY.  

                                                                      CRUFTS 2008 - qualifikation

3.11.  MVP Nitra (SK)   Okleščen Lidija (SLO)   V1, CAC, CACIB, BOB.

30.9.  MVP Tulln (A)   Brigita Kremser (SLO)   V1,CACA, CACIB-BUNDESSIEGER,BOB

                                                                        CRUFTS 2008 - qualifikation

23.9.  MVP Lendava (SLO)   Szabo Sandor (H)   V1, CAC, CACIB, BOB.

22.9.  MVP Varaždin (CRO)   Brigita Kremser (SLO)   V1, CAC, CACIB, BOB.

22.7.  MVP Oberwart (A)   Dr.Zoltan Kittenberger-Katona (H)   V1, CACA, CACIB, BOB.

21.7.  MVP Szombathely (H)   Zlatko Kraljic (CRO)   V1, CAC, CACIB, BOB.

24.6.  MVP Kraków (PL)   Mariola Semik (PL)   V1, CWC, CACIB, Nej.pes v rase, BOB.

16.6.  NVP Drážďany (D)   Helmut Suppan (A)   V1, VDH-CHA, CAC, Nej.pes, BOB.

8.6.   EVP Záhřeb (CRO)   Rafael Malo Alcrudo (E)   V1, CAC.

1.6.   NVP Senec (SK)   Tibor Havelka (SK)   V1, CAC, BOB.

27.5.  MVP Budapešť (H)   Barbka Novak (SLO)   V1, CAC, CACIB, BOB.

26.5.  MVP Budapešť (H)   Szabó Sándor (H)   V1, CAC, CACIB, BOB, 4.BIG.

13.5.  NVP Jelenia Góra (PL)   Janez Plastenjak (SLO)   V1, CWC.

6.5.   NVP Bánská Bystrica (SK)   MVdr.Gabriela Ridarčíková (SK)   V1, CAC, BOB.

15.4.  MVP Wieselburg (D)   Erwin Deutscher   V2, r.CACA, r.CACIB  (tř.šamp).

1.4.   KV KCHMPP Mladá Boleslav   Miroslav Václavík   V4   (tř.šamp).

26.3.  MVP Berlín (D)   Martin v.d.Weyer (NL)   V1, VDH-CHA, CAC, CACIB, BOB.

18.3.  MVP Katovice (PL)   Ewa Buklad (PL)   V1.

11.3.  MVP Graz (A)   Stefan Sinko (SLO)   V1, CACA, CACIB.

3.3.    MVP Mnichov (D)   Horst Klienbenstein (D)   V1, VDH-CHA.

25.2   NVP Celje (SLO)   Barbka Novak (SLO)   V1, CAC, BOB, Winter Winner.

10.2.   MVP Brno   ing.Leoš Jančík   V1, CAC, r.CACIB.

27.1.   MVP Trenčín (SK)   MVdr.Gabriela Ridarčíková (SK)   V1, CAC, CACIB, BOB.

14.1.  MVP Norinberg (D)   Dr.Levente Miklos (H)   V1, VDH-CHA, r.CAC, r.CACIB.

 

 
 
Výstavy 2006  -  JCH. ABERDEEN RED CAMDEN DOG

2.12.  MVP Nowa Ruda (PL)   Andrzej Kazmierski (PL)   V1, CWC.

9.11.  SV Poznaň (PL)   Rainer Vuorinen (Finsko)   V1, Nej. mladý pes Polska,

          Světový vítěz mladých ( WORLD JUNIOR WINNER )

4.11.  MVP Nitra (SK)   Libuše Ubrová   V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BOG.

14.10. Spec.V KCHMPP Mladá Boleslav   ing.Leoš Jančík   V1, CAC, VSV, BOB, 2.BIS.

7.10.   MVP České Budějovice   ing.Leoš Jančík   V1, CAC, CACIB, BOB.

23.9.   NVP Brno   PhDr.Vladimír Mojžíš    V1, CAC, NV, BOB.

27.8.   KVP KCHMPP Remata (SK)   Petr Řehánek   V1, CAJC, KVM, BOB, 3. BIS     JUNIOR.

20.8.   MVP Bratislava (SK)   Seitz Haiter Jeannette (Francie)   V1, CAJC, BOB.

19.8.   MVP Bratislava (SK)   Piotr Sliwka (PL)   V1, CAJC, BOB.

12.8.   KVP KCHMPP Mladá Boleslav   Eva Hájková   V1, CAJC, BOB, 1.BIS JUNIOR.

22.7.   NVP Mladá Boleslav   ing.Leoš Jančík   V1, CAJC.

24.6.   MVP Brno   Petr Řehánek   V1, CAJC.

3.6.     MVP Nitra (SK)   Elzbieta Chwalibog (PL)   V1, CAJC.

2.6.     NVP Senec (SK)   Štefan Šinko (SLO)   V1, CAJC.

7.5.     KVP KCHMPP Mladá Boleslav   Marie Marušková   V1, CAJC, KVM, 1.BIS JUNIOR.

29.4.   MVP Praha   Petr Broukal   V1, CAJC, BOB.

22.4.   MVP České Budějovice   ing.Leoš Jančík   V1, CAJC, BOB

18.3.   NVP Nitra (SK)   Petr Řehánek   V1, CAJC, BOB

11.2.   MVP Brno   Olga Dolejšová   VN 1.

                                                                                                         

    INTERŠAMPIÓN

 -   KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH ČR

 -   KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH SK

 -   KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

 -   JUNIOR ŠAMPION ČR

 -   JUNIOR ŠAMPION SK

 -   VÍTĚZ MLADÝCH POLSKA

 -   SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH  ( WORLD JUNIOR WINNER ) 

 -   ŠAMPION ČECH

 -   ŠAMPION SLOVENSKA

 -   ŠAMPION POLSKA

 -   ŠAMPION NĚMECKA ( VDH )

 -   ŠAMPION RAKOUSKA

 -   ŠAMPION SLOVINSKA

 -   ŠAMPION MAĎARSKA

 -   NÁRODNÍ VÍTĚZ

 -   VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

 -   GRAND ŠAMPION SLOVENSKA

 -   KLUBOVÝ ŠAMPION KCHMPP

 -   KRAJSKÝ VÍTĚZ

 -   ČESKÝ GRANDŠAMPION

 -   STŘEDO - VÝCHODOEVROPSKÝ VÍTĚZ

Čekatel šampiona: CHORVATSKA

 

 

 

                                                                 AGILITY

 27. 9.     Oficialní závody Zlechov + MR ACD       Open Disk, Jumping Disk foto, video

29. 6.     Klubové závody Třebíč                               Hra 1. místo, Open Disk, Jumping Disk

 

                 

           

TOPlist